

Kentie heeft bij Printforce een nieuwe Sitma e-Wrap 2.0 volledig geautomatiseerde verpakkingslijn geïnstalleerd. ‘Dat is bij ons een belangrijke schakel in het verpakken van boeken voor e-commercezendingen’, zegt operations manager Rik Thijssen. ‘Met de Sitma e-Wrap worden enkelstuksboeken en tijdschriften geautomatiseerd verpakt en voorzien van pakbon en verzendlabel. Dat is maatwerk. Dat deden wij voorheen handmatig. Deze inpakwerkzaamheden zijn arbeidsintensief. De Sitma e-Wrap neemt ons letterlijk bergen werk uit handen en daar zijn we natuurlijk heel blij mee. De verpakkingslijn is ontworpen voor pakketten in uiteenlopende formaten. Wij hebben veel enkelstuks (‘eentjes’) die telkens een ander adres en soms andere documenten vragen. De volledig automatische verpakkingslijn kan dat probleemloos aan en is in staat om 900 pakketten per uur te verwerken. Daarmee kunnen we voorlopig groeien, zonder dat we veel extra mensen nodig hebben.’
Over Kentie Smart Packaging Solutions
Kentie Smart Packaging Solutions is een relatief jonge onderneming binnen de Kentie-groep, die zich volledig richt op automatisering in de verpakkingsmarkt. Het bedrijf werd opgericht als aparte businessunit naast Kentie Print Finishing en focust zich op toepassingen voor e-commerce en logistieke processen. Kentie Smart Packaging Solutions is in Benelux exclusief dealer van Sitma verpakkingsoplossingen en Heripack volumereductie verpakkingssystemen.
Kentie – opgericht in 1933 – heeft zich ontwikkeld als een betrouwbare partner, die het begrip ‘service’ hoog in het vaandel heeft staan. Kentie beschikt over twee locaties, in Dronten en in Eindhoven. Er werken 20 mensen bij Kentie.
MEER INFORMATIE
Arnoud Schreutelkamp
T +31 6 33 82 61 08 | Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.





